Czas najwyższy napisać recenzję worka. Worek zakupiłem wybierając opcję odbioru osobistego, bardzo szybka realizacja bo już po kilku dniach od zamówienia worek był gotowy do odbioru.
Wykonanie worka na bardzo wysokim poziomie, wykończony bardzo fajnie, prezentuje się naprawdę bardzo solidnie.

Zawieszając worek musiałem sie trochę nagimnastykować. Nie miałem możliwości ze skorzystania z zestawu do montowania, bo nie mam miejsca gdzie mógłbym go przymocować do sufitu, dlatego zastosowałem trochę inne rozwiązanie, jak na razie wszystko jest ok, a jak coś dalej będe kombinował;]

Worka jak na razie bardziej nie obciążałem, chociaż przy mocnych kopnięciach trochę się buja i ucieka. Wysokość jak i szerokość worka jest doskonała, przy uderzeniach rękoma nie odczuwa się większej różnicy między workiem takim a węższym, ale już przy kopnięciach szerokośc( przynajmniej dla mnie) ma znaczenie.
Worek prezentuję się elegancko;)

Kilka pytań, czy lepiej obciążyć jeszcze worek? jak tak to czym? Czy może lepiej przymocować go od dołu do podłoża? Na takim jeszcze nigdy nie ćwiczyłem i nie wiem jak by się zachowywał.
Podsumowując worek bardzo dobrze wykonany i jak na razie sprawuję sie bardzo dobrze. Wielki plus dla Marbo za wykonanie tego worka.
Pozdrawiam
Użytkownik Pawel_J edytował ten post 16 luty 2011 - 18:47
Pomoc










