Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plamy na ciele

- - - - - plamy ciele

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
elektra22

elektra22

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 145 postów
Witam. Zaczęłam używać kreatyny firmy Olimp i odrazu mi sie pojawiły dość dziwne plamy na całym ciele . Byłam oburzona działaniem tego suplementu. Poniewaz po kilku dniach ,żebym ja tak wygladała, kiedy jestem instruktorka aerobiku. Więc co teraz mam zrobić? Iść z tym do lekarza, czy poczekać,aż to wszystko samo zejdzie po odstawieniu leku?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemanko, w tym przypadku, mogę polecić Ci takie produkty (dla ułatwienia przygotowałem boks ze zdjęciami):


  • PVL BCAA 300gPVL BCAA 300g 119.00 zł 109.00 zł
  • FA Xtreme Thyroburn 120 kaps.FA Xtreme Thyroburn 120 kaps. 110.19 zł 94.00 zł
  • Universal Storm - 756gUniversal Storm - 756g 159.00 zł 107.99 zł
  • Dymatize Creatine Monohydrat - 500gDymatize Creatine Monohydrat - 500g 65.00 zł 44.99 zł
  • FA Xtreme Test Stack 120 kap.FA Xtreme Test Stack 120 kap. 149.00 zł 89.00 zł
  • Tested Burner SF - 120 kaps.Tested Burner SF - 120 kaps. 79.00 zł 49.00 zł


  • Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

    #2
    angel787

    angel787

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 149 postów
    Cześc. Po kreatynie mogą wystąpić rożne skutki, nudności, bóle glowy, nawet plamy na ciele.
    Najlepszym wyjściem jest odstawienie jej i odczekanie kilku dni. Możesz tez smarować maścią od alergii, k tóra napewno przyspieszy gojenie się plamek.

    Powodzenia
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników


    Najważniejsze działy: Kulturystyka | Dieta | Przepisy | Trening | Doping | Fitness | MMA
     Zamknij okienko