Witam. Moja znajoma przez cały czas jak do mnie przychodzi narzeka na ból jajników. Mówiłam dla niej,żeby poszła do ginekologa. Ona jednak sie boi .Twierdzi, że może miec raka i woli o tym nie wiedzieć. Moim zdaniem to jakieś zaburzenie hormonalne. Nie ma również okresu od 3 miesięcy. Co to moze oznaczać? Czy bedzie potrzebowała leczenia jajników?
#1
Napisany 11 kwiecień 2011 - 10:48
Doradca KFD
Siemanko, w tym przypadku, mogę polecić Ci takie produkty (dla ułatwienia przygotowałem boks ze zdjęciami):
Scitec Casein Complex - 920g
Nutrabolics R2F Ready To Fight - 1360g
Dedicated Fusion Pro - 2268g [6 frakcji białek!]
Universal Uni Liver - 500 tabl
CONTROLLED LABS - Purple Wraath 945g
Oxy Gen WPC 80 - 800g folia [jak Łowickie]
USA Laboratories Creatine MAX - 454g
Tested Omega 3 - 100 kap.
Brutal Nutrition N.O.V.A - 20g
LG Sciences BC+EAA 330g
VPX NO Shotgun MHF-1 588g
Hi Tec BCAA Powder (TST) - 500 g
Pharma Ripped Freak burner - 60 kap.
Hyper Strenght Hyper 4D - 300g [mocna przedtreningówka z DAA!!]
Olimp Prostatan - 60 kaps. Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
#2
Napisany 11 kwiecień 2011 - 13:47
Witam wszystkich. Jakby każda kobieta się tak bała chodzić do ginekologa to po co medycyna w ogóle? Jesli to torbiel to trzeba go usunąc, bo jak pęknie to może dojść do krwotoku. Trzeba również pomyśleć nad zapaleniem jajników, które można w dosc łatwy sposób leczyc. Nie każdy objaw bólowy miejsc intymnych może oznaczac raka.
#3
Napisany 11 kwiecień 2011 - 16:22
Czesć wszystkim. Ja leczyłam się antybiotykami na zapalenie jajników. Dorobiłam sie tego podczas pobytu nad morzem .Zachciało mi się opalac podczas 19 stopni. Wiatr był ogromny i plaza zimna. Namów koleżankę na badania.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
#4
Napisany 11 kwiecień 2011 - 18:35
Leczenie jajników polega głownie na okładach ciepłych,. Stosowanie leków przeciwzapalnych, jak również hormonalnych uzaleznione jest od dolegliwości. Hormonalne sa przypisywane, jesli spóźnia się miesiączka.
0 użytkowników czyta ten temat
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Zaloguj się
Rejestracja






Wróć do góry



